Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Wdzięczność wobec Ks. Proboszcza za 25 lat wspólnej pracy z nami

ks ProboszczW niedzielę 17 listopada 2013 roku nasza Wspólnota Parafialna przeżywała wielki dzień. Bowiem 25 lat temu przyszedł do naszej parafii ks. Józef  Wróbel. Rozpoczął pracę duszpasterską jako młody kapłan. Było to dla niego z pewnością bardzo trudne, gdyż to była pierwsza parafia jako proboszcza. I tak – w trudach, ale z gorącą modlitwą, otwartością na dary Ducha Świętego stara się jak może, aby tę Winnicę Pańską prowadzić do tronu Boga. Na uroczystej Eucharystii, która odprawiana była o godz. 11.00 pod przewodnictwem ks. infułata Jakuba Gila,  zgromadzili się bardzo licznie parafianie, kapłani rodacy, przedstawiciele władz lokalnych i samorządowych oraz organizacje społeczne, szkoły a także najbliższa rodzina proboszcza, aby wyrazić wdzięczność za wspaniałą współpracę i prosić, aby nadal się tak układała. Było wiele pięknych słów, podziękowań, ale i wzruszeń. Mamy nadzieję, że ta chwila pozostanie na długo w naszych sercach i pomoże jeszcze mocniej zacieśnić więzy współpracy pomiędzy kapłanami, a wiernymi. Galeria zdjęć

projekt i realizacja: intermania.pl