Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

48. Pielgrzymka Młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej

Diakonia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w 48. Pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej, dnia 29 sierpnia 2020 r. (sobota) o godz. 10.00, która zgromadzi na wspólnej modlitwie: Ruch Światło-Życie, Domowy Kościół, Służbę Liturgiczną Ołtarza, Ruch Apostolstwa Młodzieży, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.

Chcemy wspólnie podziękować za czas wakacyjnych rekolekcji i prosić przez wstawiennictwo Matki Bożej Kalwaryjskiej o potrzebne łaski na nowy rozpoczynający się Rok Formacyjny.

Zapraszamy Czcigodnych Kapłanów do koncelebry we Mszy Świętej z Księżmi Biskupami. Prosimy to zaproszenie skierować do wszystkich księży w Waszej Parafii oraz do wszystkich Parafian, szczególnie tych zaangażowanych we wspólnoty formacyjne i tych, którzy uczestniczyli w rekolekcjach wakacyjnych. Kapłanów prosimy o zabranie ze sobą alby, cingulum i stuły koloru białego.

Z góry dziękujemy za podjęty trud przygotowania do Pielgrzymki.

Za wszelkie dobro Bogu i ludziom niech będą dzięki!

 

Z wyrazami głębokiego szacunku i z Chrystusowym pozdrowieniem

Jacek Bernacik                                                                                                    Ryszard Gacek

Współpracownik Moderatora Diecezjalnego Ruchu Światło-Życie         Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie

Archidiecezji Krakowskiej                                                                                Archidiecezji Krakowskiej

projekt i realizacja: intermania.pl