Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii – 29 marca godz. 17.30

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Parafialnej Drodze Krzyżowej po ulicach naszej Parafii. Odbędzie się ona w piątek 29 marca. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 17.30. Po Eucharystii wyruszymy na trasę modlitwy zmierzając w stronę Lgoty:

ulicą Podgórską, ulicą Poprzeczną, ulicą Św. Anny

ulicą Krzemionka i ulicą Podgórską dojście do kościoła.

Prosimy o zabranie elementów odblaskowych, stosownego ubioru i obuwia do pogody.

Krzyż nieść będziemy poszczególnymi stanami i grupami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli do wspólnej modlitwy pokutnej, a szczególnie Młodzież, która przyjęła w grudniu Sakrament Bierzmowania. Niech to będzie dla nich szczególny czas dziękczynienia i podjęcia trudu młodzieńczego i dorosłego życia opartego na Ewangelii.

projekt i realizacja: intermania.pl