Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Dziękczynienie przed Czarną Madonną

Na Jasnej GórzeW czwartek 9 maja  2013 roku dzieci pierwszokomunijne wraz z krewnymi oraz  proboszczem ks. kan. Józefem Wróblem, p. katechetką Edytą Bliźnik  i wych. p. Dorotą Klają udali się na Jasną Górę. Tu przed cudownym Obrazem Matki Bożej Królowej Polski uczestniczyli w dziękczynnej Mszy Św. za dar  przyjętych sakramentów Eucharystii i Pokuty. Po Eucharystii odprawiliśmy Drogę Krzyżową na wałach Jasnogórskich. Na zakończenie modlitwy odmówiliśmy Akt oddania się Matce Bożej, polecając wszystkie dzieci i ich rodziny troskliwemu sercu Maryi.Wspaniała pogoda, modlitewna atmosfera, radość spędzania czasu w domu Matki – tak można podsumować ten wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

zobacz galerię

 

projekt i realizacja: intermania.pl