Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Koncert Kolęd w wykonaniu Hanki Rybki

W niedzielę 10 stycznia 2022 roku, po Mszy Św. o godz. 14.00 uczestniczyliśmy w  Koncercie Kolęd w wykonaniu znanej piosenkarki Pani Hanki Rybki  w towarzystwie kapeli góralskiej. Koncert rozpoczął się od wykonania kolęd przez scholę parafialną i szkolny zespół wokalny „Karmelki” z ZSP w Witanowicach. Profesjonalne nagłośnienie, efekty świetlne i piękne kolędowanie sprawiły, że mogliśmy głębiej przeżyć wyśpiewane tajemnice o Wcieleniu Jezusa Chrystusa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania i pięknego przeżycia koncertu kolęd. Słowa wdzięczności kierujemy  do głównego organizatora, wspólnoty Domowego Kościoła w naszej parafii. Dziękujemy naszej scholii parafialnej, zespołowi Karmelki i ekipie grającej. Słowa wdzięczności kierujemy do sponsorów i wszystkich, którzy przyszli by uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu.

Dochód z koncertu został przekazany na rzecz remontu Domu Parafialnego. Zapraszamy do galerii zdjęć.

projekt i realizacja: intermania.pl