Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Intencje dla Członków Żywych Róż – sierpień 2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca o dokonanie zmiany tajemnic różańcowych oraz podjęcie nowych intencji modlitewnych na miesiąc sierpień. Są one następujące:

OGÓLNA:

Módlmy się aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

PARAFIALNA:

Módlmy się, aby Maryja Wniebowzięta była dla każdego z nas  szczególną orędowniczką i wyjednywała dla wszystkich, a zwłaszcza dla chorych i cierpiących potrzebne łaski.

Zapraszamy również na wspólną modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu N.M.P. w pierwszą sobotę sierpnia/6 sierpnia/ przed wystawionym Najświętszym Sakramentem połączoną z Nabożeństwem Fatimskim. Dwie tajemnice rozważamy przed Eucharystią o godz. 17.45.

projekt i realizacja: intermania.pl