Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Intencje modlitwy różańcowej na miesiąc grudzień

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca o dokonanie zmiany tajemnic różańcowych w pierwszą sobotę miesiąca oraz podjęcie nowych intencji modlitewnych na miesiąc grudzień. Są one następujące:

OGÓLNA:

Módlmy się̨, aby osoby niepełnosprawne znalazły się w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje oferowały programy, które zwiększają ich aktywność.

PARAFIALNA:

Przyzywając i pozdrawiając Najświętszą Maryję Pannę i św. Mikołaja módlmy się, abyśmy dobrze wykorzystali wszystkie dary Boże i wzrastali w miłości Bożej i wzajemnej, budując Domowe Kościoły.

Zapraszamy również w pierwszą sobotę listopada/2 XII/  na wspólną modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu N.M.P. połączoną z odmówieniem jednej części różańca świętego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem z modlitwą za Ojczyznę, która odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18.00.

projekt i realizacja: intermania.pl