Kancelaria i opieka nad Chorymi

Drodzy Parafianie!

W związku z koronawirusem wprowadzamy w naszej Parafii również zmianę funkcjonowania Kancelarii Parafialnej.

Prosimy w sprawach kancelaryjnych kontaktować się wyłącznie drogą telefoniczną – 338794923.

Również z tego powodu informuję, iż w I Piątek miesiąca kwietnia wyjazdu do Chorych nie będzie.

Jednak wiedzcie, że jesteśmy jako kapłani do Waszej dyspozycji 24 h na dobę. Jeżeli będzie takie życzenie indywidualne ze strony Chorego czy w zagrożeniu śmiercią prosimy o informację telefoniczną – zawsze odpowiemy pozytywnie na Waszą potrzebę w tym względzie.

W niedzielę 29 marca będą odprawiane Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Nie będzie Gorzki Żali

PROSIMY O UCZESTNICTWO W EUCHARYSTII ZA POŚREDNICTWEM MEDIÓW – W SPOSÓB DUCHOWY.

Pamiętajcie, że nie może być podczas Mszy Św. więcej niż 5 osób.

Dlatego zrozumcie, że nie wszyscy którzy przyjdą do kościoła, będą uczestniczyć w kościele w modlitwie.

Mówię to z bólem serca, ale to wszystko dla dobra każdego z nas i obowiązującym prawem.

Chcę zapewnić, że jesteśmy z Wami i ze wszystkimi Parafianami w łączności duchowej,

polecając Was Miłosierdziu Bożemu i Matce Bożej Nieustającej Pomocy.

Zachęcam do wzmożonej modlitwy indywidualnej i wraz z całymi rodzinami.

Zabierzmy różaniec do ręki i módlmy się wspólnie każdego dnia.

Z serca Wam błogosławię

ks. Józef Wróbel – proboszcz