Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Karpacki wyścig przejechał przez naszą Parafię

W poniedziałek 1 maja 2017 r w godzinach południowych peleton 34. edycja Karpackiego Wyścigu Kurierów – największego wyścigu dla zawodników do lat 23 w środkowo-wschodniej Europie – przejechał przez naszą Parafię. Widać było grupę pięciu kolarzy, którzy uciekli peletonowi i na ul. Jana Pawła II w Witanowicach mieli już ok 3 min. przewagę nad peletonem. W słonecznej pogodzie, w dosyć mocnym wietrze, peleton przemierzał w tym dniu trasę w naszym powiecie  m.in. przez Zator, Spytkowice, Witanowice, Babicę, Wysoką, Stanisław Dolny i Przytkowice. Zawodnicy rozpoczęli ściganie w sobotę 29 kwietnia  w Tarnowie i po czterech dniach – trzy odcinki w Małopolsce i finał na Węgrzech, w rejonie Lasku Bakońskiego i Jeziora Balaton – zakończą wyścig na Węgrzech. Obejrzyjcie fotorelację z tego wydarzenia – peleton w Witanowicach.

projekt i realizacja: intermania.pl