Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przygotowujemy się do ŚDM

2-logo-c59bdm-xxxi-zaprez-przez-dziwisza_podlasie24-plSerdecznie zapraszamy do naszej świątyni na comiesięczne spotkania modlitewne przygotowujące Młodzież do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się już w 2016 roku w Krakowie. W każdy drugi wtorek miesiąca uczestniczymy w Adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 18.00

Przewodniczącym Komitetu organizacji ŚDM w naszej parafii jest Zbigniew Kwaśny.

Wolontariuszami są: Marzena Tomczyszyn i Monika Szczerbik

Cieszymy się, iż z naszej Wspólnoty ponad 100 deklaracji zostało wypełnionych pozytywnie, co oznacza dużą liczbę rodzin, które są gotowe na przyjęcie do domów pielgrzymów w dniach od 25 lipca do 1 sierpnia 2016 roku.

Więcej informacji na temat ŚDM przeczytacie na stronie www.krakow2016.com/pl/

projekt i realizacja: intermania.pl