Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Nabożeństwo fatimskie w czerwcu

procesja fatimskaRozpoczęliśmy nowy miesiąc. Dzisiaj w pierwszym dniu czerwca, a zarazem w oktawie Bożego Ciała przeżywamy uroczyście Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 Ks. Proboszcz wygłosił okolicznościowe kazanie, prosząc członków Żywego Różańca o podjęcie intencji modlitewnych wyznaczonych na miesiąc czerwiec, a zarazem o zmianę tajemnic różańcowych. Po Eucharystii odbyła się uroczysta procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej i pozostałymi feretronami. W modlitwie prosiliśmy o dar dobrej pogody, a także za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosiliśmy o nowe i liczne powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Nie zabrakło również modlitw w intencji dzieci z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka.

projekt i realizacja: intermania.pl