Niedziela Chrztu Pańskiego

Święto Chrztu Pańskiego
12 I 2014
„Wierzę w Syna Bożego”

* W dzisiejszą niedzielę dziękujemy Panu Bogu za dar sakramentu chrztu świętego, który nas uczynił dziećmi Boga.
Czy na co dzień uświadamiamy sobie kim jesteśmy?
Warto zrobić sobie dzisiaj rachunek sumienia z tego powołania!

* Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna okres zwykły.

* W środę zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy połączoną z Mszą Św. o godz. 17.00

* W piątek dzień modlitw do Miłosierdzia Bożego
godz. 17.00 Msza święta, a przed nią Koronka do Miłosierdzia Bożego

* W tym tygodniu w środę u Ojców Karmelitów „na Górce” rozpoczyna się nowenna tygodni przed uroczystością
św. Józefa, Oblubieńca NMP. Wiemy, iż dużo osób z naszej parafii uczestniczy w tej nowennie, dlatego przypominamy i zachęcamy do licznego udziału w tych modlitwach. Przypomnijmy również, iż w tym roku przypada już 10 rocznica ustanowienia sanktuarium OO. Karmelitów i przekazania pierścienia przez papieża Jana Pawła II świętemu Józefowi.
Msze święte z nowenną o godz. 8.00 i 17.00

* W dzisiejszą niedzielę w parafii św. Piotra Apostoła w Wadowicach o godz. 10.00  zostanie odprawiona Msza święta Prymicyjna Ks. bpa Romana Pindla w parafii Jego zamieszkania. Polecajmy nowego biskupa w naszych modlitwach.

Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia!