Oczekujemy Pielgrzymów

znaczek_30pielgrzymka14 lipca 2015 wyruszy z Wadowic, już po raz trzydziesty, piesza pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku ma ona szczególny charakter. Po pierwsze jest jubileuszową, a po drugie, będzie formą duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Będziemy się modlić o ich dobre przeżycie i przygotowanie.

Cieszymy się, iż we wtorek ok. godz. 10.00 będziemy mogli ugościć utrudzonych Pątników na pierwszym ich postoju w naszej Parafii. Tak, jak co roku otwieramy przed nimi naszą Parafię goszcząc ich tym co mamy w porze śniadania. Na pewno nie zabraknie smacznych drożdżówek, pączków, kanapek, gorącej herbaty i kawy. Wszystkich chętnych Parafian zapraszamy do pomocy w organizacji przyjęcia Pielgrzymów od godz. 8.00.