Odpust parafialny

mikolajW niedzielę 5 grudnia 2016 roku zapraszamy na uroczystości odpustowe ku czci Patrona Parafii Św. Mikołaja biskupa. Uroczysta suma odpustowa odprawiona zostanie o godz. 11.30, na którą zapraszamy wszystkich, a szczególnie wszystkie grupy parafialne, asysty, orkiestrę. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda to po Eucharystii zostanie oprawiona procesja wokół kościoła. Kazania w tym dniu głosił będzie ks. infułat Jakub Gil.

We wtorek 6 grudnia 2016 roku Młodzież klas III gimnazjum i klasy I szkoły ponadgimnazjalnej przyjmie Sakrament Bierzmowania. Dlatego 4 grudnia zapraszamy kandydatów do Bierzmowania na Mszę Św. o godz. 9.00 w ramach czuwania przed przyjęciem Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej.