Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Ogłoszenia parafialne 29. Niedziela Zwykła 18.10.2020 r.

W związku z wprowadzonymi 17 X  obostrzeniami  ks. Arcybiskup wydał dekret w którym udzielił dyspensy od obowiązku niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych, do odwołania. Przypominamy jednocześnie o obowiązujących zasadach. W naszym kościele 1 osoba na 7 metrów kw. , obowiązek zachowania dystansu, przez wykorzystanie całej powierzchni kościoła , maseczki zakrywające usta i nos oraz możliwość przyjmowania Komunii Świętej na rękę.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– we wtorek uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, patrona naszej archidiecezji

– w środę o 18.00 Msza Święta i  Nowenna.

– w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

Trwa miesiąc październik. Codziennie o 18.00 Msza Święta i nabożeństwo różańcowe.

Przez cały październik można składać na wypominki. Trzeba zaznaczyć czy roczne  i na którą  godzinę  czy listopadowe – jednorazowe .

MIVA Polska przesłała na  adres naszej parafii podziękowanie i dyplom wdzięczności za naszą ofiarę na środki transportu dla misjonarzy w wysokości 1500 zł., którą złożyliśmy przy okazji poświęcenia pojazdów z racji wspomnienia  św. Krzysztofa.

Zakończyliśmy wymianę żarówek   w naszym kościele na energooszczędne .

W ubiegłą niedzielę w ramach XX Dnia Papieskiego złożyliśmy na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”  do puszek  3030 zł. Bóg zapłać. Ofiara  została już przesłana na konto  fundacji.

Bóg zapłać za ofiary złożone  na składkę  i w kopertach na utrzymanie parafii i remont nowej plebani : parafianin z Babicy 100 zł, rodzina z Babicy 500 zł, rodzina z Babicy 200 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, rodzina z Witanowic 400 zł, rodzina z Witanowic 200 zł, parafianka z Wyźrału 100 zł, i ofiara przesłana na konto rodzina z Witanowic 200 zł.  Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Wyźrału.

Do sprzątania zapraszamy kolejną dziesiątkę mieszkańców  Wyźrału.

projekt i realizacja: intermania.pl