Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Poświęcenie świec dzieciom klas III

02W czwartek 2 lutego, w święto Ofiarowania Pańskiego dzieci z klas III wraz z rodzicami zgromadzili się na wieczornej Mszy Świętej. Przeżywając tę wyjątkową tajemnicę, rodzice, za wzorem Maryi i Józefa przyprowadzili swe pociechy, by przedstawić je Panu Bogu i prosić o dar dobrego przygotowania na spotkanie z Jezusem Miłosiernym i Eucharystycznym. Dzieci uroczyście miały poświęcone świece, które w dniu I Komunii Świętej, podczas Nabożeństwa o godz. 15.00 zapalą i odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Był to ich kolejny krok zbliżający do I Komunii Świętej, którą pragną przeżyć w niedzielę 7 maja podczas Eucharystii o godz. 9.00. Po Mszy Św. odbyło się spotkanie katechetyczne dla rodziców.

projekt i realizacja: intermania.pl