Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przed Uroczystością Wszystkich Świętych

foto 038* Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych już w ostatnim tygodniu października.

* W piątek 30 października WYJĄTKOWO Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30.

Od godz. 16.30 szczególna okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Również w piątek Ks. Wikariusz od godz. 8.30 będzie odwiedzał z Najświętszym Sakramentem chorych, których odwiedza co miesiąc. Natomiast w I Piątek Miesiąca czyli 6 listopada Ks. Proboszcz odwiedzi z Najświętszym Sakramentem tych Chorych, których odwiedza co miesiąc.

*Serdecznie dziękujemy wszystkim, Panom, a zwłaszcza z OSP, którzy w sobotę 24 października pracowali na cmentarzu. Przy tej okazji APELUJEMY do wszystkich o segregację śmieci. Do kontenerów żelaznych wrzucamy TYLKO SZKŁO, zaś do betonowych śmietników pozostałe śmieci /plastiki, wieńce, kwiaty itp./

* 1 listopada – niedziela – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i ok.  godz. 15.00 na cmentarzu. Nieszpory za Zmarłych w kościele o godz. 13.30, a po nich procesja na cmentarz i Msza Św. W kościele o godz. 16.00 nie będzie odprawianej Mszy Św., gdyż będzie odprawiana o godz. 15.00  na cmentarzu.

*od 2 do 7 listopada  o godz. 15.00 na cmentarzu odmawiana będzie modlitwa różańcowa za Zmarłych.

*Pragniemy przypomnieć, iż w miesiącu listopadzie przed Mszą Św. modlimy się codziennie za Zmarłych, których imiona są wypowiadane w tzw. wypominkach jednorazowych.

*2 listopada – Dzień ZadusznyMsze Św. odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.

 

projekt i realizacja: intermania.pl