Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Przeżywamy Tydzień Misyjny

DSC06548Od niedzieli 20 października rozpoczęliśmy tydzień misyjny. Całym sercem staraliśmy się zaangażować w sparwy misyjne Kościoła, spiesząc z modlitewną pomocą. W naszej świątyni przed ambonką ustawiony został podświetlany globus symbolizujący kontynenty świata. Figura Matki Bożej Fatimskiej otoczona została wielkim różańcem z czerwonych serduszek. Codzienie podczas nabożeństwa różańcowego dzieci trzymały w dłoniach ten różaniec modląc się za dzieci z krajów misyjnych. Również dzieci i dorośli włączyli się aktywnie w nurt modlitwy czytając rozważania różańcowe. Mimo tego, że mieszkamy w małej wiosce na południu Polski to jednak gorącym sercem i ofiarą pieniężną chcemy pomóc tym, którzy na to czekają. Galeria zdjęć

projekt i realizacja: intermania.pl