Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Rekolekcje Adwentowe Archidiecezji Krakowskiej – warto skorzystać

Zapraszamy do skorzystania z rekolekcji adwentowych, prowadzonych przez s. Agnieszkę Bąk w poniedziałki, środy i piątki o godz. 7.30. Linki do rozważań rekolekcyjnych będziemy udostępniać na bieżąco – można z nich skorzystać w dowolnej chwili. Temat rekolekcji: „Co na to Mama?” – na to pytanie będziemy odpowiadać przez cztery tygodnie Adwentu, wędrując z Maryją z Nazaretu do Betlejem w oczekiwaniu na narodziny naszego Zbawiciela.

rozważania rekolekcyjne – 18 XII

rozważania rekolekcyjne – 16 XII

rozważania rekolekcyjne – 14 XII

rozważania rekolekcyjne – 11 XII

rozważania rekolekcyjne – 9 XII

rozważania rekolekcyjne – 7 XII

rozważania rekolekcyjne – 4 XII

rozważania rekolekcyjne – 2 XII

rozważania rekolekcyjne – 30 XI

Zaroszenie na rozważania rekolekcyjne – 28 XI

projekt i realizacja: intermania.pl