Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Ogólnopolskie Rekolekcje dla Ministrantów

Służba liturgiczna 8 grudnia zaczyna zawierzenie Maryi. Uroczyste zwieńczenie „Misji Totus Tuus” nastąpi 25 marca. „Tego dnia będziesz zaproszony, aby wypowiedzieć to, co zgłębiałeś przez cały ten czas. Tego dnia będziesz mógł wypowiedzieć słowa: CHCĘ BYĆ TOTUS TUUS, chcę żyć NA MAXA, kochać NA MAXA i służyć NA MAXA” – piszą pomysłodawcy rekolekcji. W Adwencie zapraszamy Cię do skorzystania z:

“Misja „TOTUS TUUS” to misja NA MAXA. Wykonał ją JEZUS i wielu świętych. Święty Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe, św. Dominik Savio i wielu innych. Misja „TOTUS TUUS” to wielka przygoda i wyzwanie. Jeśli chcesz żyć NA MAXA, kochać NA MAXA i być szczęśliwym NA MAXA – ta misja jest dla Ciebie. Wykonując tę misję będziesz chroniony NA MAXA. Otrzymasz Pomoc NA MAXA i MAKSYMALNIE skuteczną duchową broń. Wstąpisz do Bożej Jednostki Specjalnej. Dowiesz się jak stworzyć zgraną Drużynę. Ustalisz swoje priorytety. Warto to zrobić. NA MAXA!” – zachęcają organizatorzy.

Rekolekcje przygotowała Fundacja Tota Tua razem z Pismem Króluj nam Chryste (KnC). Noszą one tytuł: “Misja TOTUS TUUS, czyli MINIstrant NA MAXA!” Organizatorzy zaplanowali 13 odcinków. Pierwszy z nich pojawi się 8 grudnia, a  kolejne będą pojawiać się co tydzień. Każdy odcinek to jeden temat/jeden krok, na który składa się krótki tekst oraz video.

Materiały dostępne będą na stronach:

-www.oddanie33.pl – DLA MINISTRANTOW

-www.ministranci.pl

-na kanale na YT: https://www.youtube.com/channel/UCjr_Ud0rpJwaKeqBjRxo6Sw

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej
projekt i realizacja: intermania.pl