Rozpoczynamy Adwentowe Oczekiwanie

*Serdecznie zapraszamy do udziału w Roratach, które w tygodniu odbędą się o godz. 18.00.

*w środę 4 grudnia o godz. 9.00 Msza Św. w intencji Górników z racji patronalnego święta Św. Barbary

*W piątek 6 grudnia Uroczystość Patrona Parafii – Św. Mikołaja.

Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00.

W tym dniu młodzież klasy VIII i I ponadgimnazjalnej przyjmie Sakrament Bierzmowania podczas wieczornej Eucharystii.

Wyjazd do chorych z Najświętszym Sakramentem rozpocznie się o godz. 10.00.

*W niedzielę 8 grudnia o godz. 11.30 uroczysta suma odpustowa ku czci Św. Mikołaja – serdecznie zapraszamy

*Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św., a zwłaszcza w środę od godz. 16.30 z udziałem wielu kapłanów.

*9 grudnia w poniedziałek uczniowie klas III będą mieli poświęcone medaliki przed I Komunią Świętą. Również w tym dniu naszą Parafię nawiedzi Święty Mikołaj – zapraszamy dzieci na wieczorną Eucharystię.