Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

ŚDM BUDUJĄ I ŁĄCZĄ LUDZI

_PCH6143Jesteśmy po spotkaniu z Ojcem Świętym Franciszkiem i tysiącami ludzi z całego świata. Wspaniałe katechezy, pieśni, spotkania w duchu modlitwy do Miłosierdzia Bożego. Trudno wyrazić to, co w sercu człowieka zostało zasiane, poprzez te wspaniałe wydarzenia, kontakt z Bogiem w drugim człowieku, refleksje płynące za pośrednictwem TV i mediów. Teraz czas na to, aby pozwolić DOBRU wzrastać w naszych sercach, środowiskach, w otaczającym nas świecie. Bądźmy apostołami Bożego Miłosierdzia! Zamieńmy wygodną kanapę na wędrowne buty i budujmy świat wolny, szczęśliwy  w duchu miłosierdzia – miłości czystej i bez granic.

Dziękujemy WSZYSTKIM Wolontariuszom z naszej Parafii za trud i poświęcony czas dla drugiego człowieka poprzez ogrom prac przygotowujących do ŚDM i trwających katechez w naszej świątyni. Szczególnie dziękujemy całemu Parafialnemu Komitetowi ds. organizacji ŚDM w naszej Wspólnocie na czele ze  Zbigniewem Kwaśnym, katechetką Edytą Bliźnik, Marzeną Matlak, Grzegorzem Sarneckim i pozostałymi członkami Komitetu.  To Oni działali pod patronatem Ks. Proboszcza Józefa Wróbla przy współpracy ks. wikariusza Bogusława Nagel. To dzięki Waszej ofiarności, solidarności i wzajemnej współpracy wszystko było dopięte na ostatni guzik i przebiegało sprawnie i pomyślnie.

Również dziękujemy Wszystkim Rodzinom, które przyjęły prawie 400 osób do swoich domów, za Ich gościnność, świadectwo miłosierdzia wobec drugiego człowieka. DZIĘKUJEMY!

Ks. Józef Wróbel – nasz proboszcz, zaprasza wszystkie rodziny i wolontariuszy na Msze Św., którą będzie odprawiał właśnie w Ich intencji w poniedziałek 1 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 w naszym kościele.

 

projekt i realizacja: intermania.pl