Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zapraszamy na Parafialną Sztafetę Modlitwy za ŚDM

sztafeta młodzieżyTrwa Diecezjalna Sztafeta Modlitwy za Światowe Dni Młodzieży. Każdego dnia, w tej intencji, modli się inna parafia i w ten sposób kolejne dekanaty obejmą swoją modlitwą to wielkie dzieło. W sobotę 21 listopada sztafeta dotrze do naszej parafii.

ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza młodzież na spotkanie z Ambasadorami ŚDM na godz. 16.00. Spotkanie będzie trwało do ok. godz. 18. Szczególnym momentem będzie Eucharystia sprawowana o godz. 17.00. Po Mszy Św. świadectwa i wspólne uwielbienie Boga.

 Spotkanie młodych w Krakowie w 2016 roku jest bowiem wyjątkowym darem dla całego Kościoła w Polsce, a w sposób szczególny – dla diecezji krakowskiej, która ugości Ojca Świętego i młodych pielgrzymów.

 Modlitewna sztafeta ma zjednoczyć całą naszą diecezję.

Niech Światowe Dni Młodzieży i czas przygotowań do nich, przyczynią się ożywienia życia duszpasterskiego w parafiach i zmobilizują nas wszystkich do podjęcia nowych zadań.

sztafeta modlitwy

projekt i realizacja: intermania.pl