Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Trwa oktawa Bożego Narodzenia

MAria*od 26 grudnia trwa oktawa Bożego Narodzenia.

*Msze Św. we wtorki i czwartki o godz. 7.00

*Msze Św. w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz. 17.00

*W czwartek 31 grudnia zapraszamy na godz. 15.00 na Nieszpory, a po nich ok. godz. 15.30 Msza Św. dziękczynna za łaski mijającego 2015 roku. W ten czwartek Mszy Św. rano NIE BĘDZIE.

* W Nowy Rok Msze Św. tak jak w niedziele czyli o 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00

*Rozpoczęliśmy Kolędę Duszpasterską, którą będziemy przeżywać zgodnie z tematem roku liturgicznego:  Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Bardzo prosimy również o przedyskutowanie i przemyślenie, czy jako rodzina będziemy w stanie przyjąć pielgrzymów do swojego domu podczas Światowych Dni Młodzieży. Swoją deklarację można również zgłosić podczas Kolędy.

 

projekt i realizacja: intermania.pl