Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

U tronu Matki Bożej Częstochowskiej

21W  środę 4 maja 2016 roku, dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami, wychowawcami i katechetami pielgrzymowali na Jasną Górę. Tu przed Cudownym Obrazem Królowej Polski, uczestniczyli w Eucharystii i oddali się w Jej opiekę. Po Mszy Św. w duchu wdzięczności i pokuty uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich odprawionej pod przewodnictwem Ks. proboszcza Józefa Wróbla. W czasie wolnym każdy z nas zwiedził indywidualnie  Sanktuarium Maryjne, podziwiał cenne dary w Skarbcu Jasnogórskim,  wyszedł na wieżę, zakupił okolicznościowe pamiątki i oczywiście posilił się. Atmosfera była bardzo wspaniała, a sprzyjała temu również piękna słoneczna pogoda. Do domów wróciliśmy pełni duchowych przeżyć, dziękując za łaski, które stały się naszym udziałem. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy pielgrzymować do Maryi. Zostanie to zapewne w sercach każdego dziecka na długie lata. Wielu bowiem z nich było na Jasnej Górze po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Galeria zdjęć.

projekt i realizacja: intermania.pl