Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Udział w nowennie do św. Józefa

nowenna do św Józefa na KarmeluW środę 23 stycznia 2013 roku nasza Wspólnota parafialna uczestniczyła w Drugim dniu Nowenny do świętego Józefa w Wadowicach. O godzinie 8.00 – uroczystościom przewodniczył ks. Kanonik Józef Wróbel – nas proboszcz. Wraz z księdzem do  Sanktuarium św. Józefa przybyli bardzo licznie parafianie z całej naszej parafii wraz z ks. Marcinem Szydłowskim  rodakiem z Babicy. Ks. proboszcz wygłosił piekne kazanie.  Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Witanowic śpiewały na chórze razem z  panem organistą Michałem Wiktorem. Przedstawiciele Parafialnego Oodziału Akcji Katolickiej czyli I czytanie i Modlitwę wiernych. Po Mszy Św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem zanieśliśmy nasze prośby i podziękowania za wstawiennictwem św. Józefa oraz odmówiliśmy Litanię do św. Józefa.

zobacz galerię

projekt i realizacja: intermania.pl