Wierzę w Świętych obcowanie…

W najbliższą środę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych.

*Msze Św. w tym dniu o godz.: 7.00, 9.00, 11.00 i ok. godz. 15 na cmentarzu parafialnym.

*O godz. 13.30 – Nieszpory za Zmarłych w kościele i procesja na cmentarz połączona z tzw. wypominkami jednorazowymi

*Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty codziennie o godz. 16.30

*Zachęcamy do zyskiwania odpustów i ofiarowanie ich za Zmarłych

W czwartek 2 listopada – Dzień Zaduszny

*Msze Św. odprawiane będą o godz.: 7.00, 9.00 i 17.00

Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Zmarłych w kaplicy cmentarnej od czwartku do soboty o godz. 15.00.

PROSIMY również o segregację śmieci na cmentarzu. Przypominamy, że do blaszanych kontenerów wrzucamy TYLKO SZKŁO, a do betonowych pozostałe odpady: plastiki i inne śmieci. Prosimy również o nie robienie „dzikich” śmietników przy ogrodzeniu. Dziękujemy za zrozumienie i wzajemną troskę o czystość cmentarza.

W piątek 3 listopada – Pierwszy Piątek Miesiąca:

*Msze Św. odprawiane o godz.: 7.00 i 17.00

*wyjazd do chorych o godz. 8.30

*spowiedź św. od godz. 16.00

*szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci klas IV szkoły podstawowej i Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania o udział we Mszy Św. i skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania.