Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

WYPOMINKI 11.00

Miłosierdziu  Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli śp: rodzice, bracia , siostry, krewni, śp. Władysław Wróbel, Józefa ż, zm. z rodzin Wróblów, Śmietanów, Korzeni, Bartnickich, Grzebinogów, Piszczków, Wołczyk, polegli w obronie Ojczyzny a także:

Józef Długosz, Jan Ryłko; Marian Skrzyński, Józefa ż; Jadwiga, Czesław Kowalscy, Adam s; Stanisław Ciapa, Bożena c, Marian zięć; Julian Paczyński, Wiesław s, Agnieszka i Antoni Skupień, Maria i Józef Paczyńscy, zm. z tych rodzin; Zofia Wołoch, Kazimierz m, Janusz zięć;Andrzej Kowalski, Stefania ż, Jan Kowalski, Maria ż, Leon Jończyk, Zofia ż; Władysław Kłaput, Stanisława Kłaput, Władysław Ciepły; Władysław Kwarciak, jego rodzice i teściowie, Maria i Stanisława siostry, Stanisław szwagier; Anna Kołodziejczyk, Józef Ciapa; Marian Gwizdała, Janina ż, Jan Małecki, Ludwika ż, Franciszek Gwizdała, Maria ż; Aleksander Garus, Olimpia ż; Stanisław Głąb, Maria ż, Józef Głąb, Rozalia ż; Stanisław Habrzyk, Władysław Karpała, Jadwiga ż; Roman Barcik; Stanisława i Ignacy Suchyta, Franciszek s, Grzegorz Zadora; Zofia Kawa; Maria Mąsiorska i jej rodzice; Stefan Karamański, Emilia ż, Marian Gorzkiewicz, Maria ż; Maciej Paczyński, Zofia Pawlik; Stefan Kowalski, Genowefa ż, Wiesław zięć, Łukasz Mrowiec; Maria i Stanisław Lempart, Maria i Jerzy Pacek; Waldemar Grzemba, Czesław i Barbara Chorąży, Maria c, Krystyna Dańczak; Mieczysław Gębczyk, Wojciech Wojak, Katarzyna ż, Stanisław i Kazimierz synowie; Karol Twardowski; Franciszek i Józefa Chołocińscy; Paweł Mozgała, Helena ż; Stanisław Niemczyk, Grażyna Galus c; Stanisław i Maria Furdzik, Kazimierz Szóstakowski, Gerard zięć; Franciszek Orzechowski, Maria ż, Stanisław i Jan synowie, Tadeusz Orzechowski, Michalina ż; Józef Górka, Stefania ż; Antoni Ślęzak, Helena ż; Aleksander Majtyka, Stanisława ż, ich rodzice, Mirosława Czech; Edward Małecki, Aleksander Sarnecki; Jan Malinowski, Krystyna ż, Michalina c, Franciszek Przystał, Józefa ż, Władysław Kowalski; Kazimierz Matyjasik, Józefa ż, Krystyna c, Antoni Homel, Agnieszka ż, Róża Króliczek, Mikołaj Szczerbik, Janina ż; Andrzej Jira, Magdalena c; Mieczysław Pająk, Józefa ż, Stanisław brat; Józef Gracjasz, Waleria ż, Franciszek Małecki, Stefania ż; Maria i Tadeusz Bałys, Eugeniusz i Marian synowie, Janina Zając; Franciszek Stanek, Stefan Rokowski, Helena ż; Franciszek Tatka, Janina ż, Maria Zając, Józef s, Wincenty Zając, Joanna ż; Antoni Bałys, zm. z rodz. Bałys i Stanek; Franciszek i Kazimiera Janus, Zofia Gierek i jej rodzice; Blandyna i Zdzisław Jończyk, Barbara Kasprzak; Jan Łukasik, jego rodzice, Franciszek Żmuda, Rozalia ż, Wincenty Ślęzak, Waleria ż; Stanisław Charnas, Maria ż, Jan Charnas, Rozalia ż, Jan s, Jan Krupa, Rozalia ż; Tadeusz Piszczek i jego rodzice, Teresa Książek, Stefan m; Julian Oleksy; Józef Kłaput, Irena ż, Jakub i o. Marek synowie, Władysław Skrzyński, Bronisława ż, Stanisław s; Antoni i Genowefa Chrapla, Zdzisław i Kazimierz synowie; Franciszek Janus, Wiktoria ż; Bronisław Kowalczyk, Stanisława ż, Janina c, Marian s, Stanisław  Michalski, Józefa ż, Michał s; Tadeusz Kwarciak, Ludwik i Rozalia Kwarciak, Józef i Stefania Skupień, Bronisław Bliźnik, zm. z tych rodzin; Krystyna Wójtowicz, Sławomir s, Stanisława Puchała, Władysław m; Józef Sroka; Jan Polak, Matylda ż, Piotr Gębczyk, Stanisława ż, Józef s; Edward Gnojek, Józef s, Ludwik Wołoch, Waleria ż i ich rodzice, Stefan Okręglicki, Józefa ż; Franciszek Wądrzyk, Anastazja ż; Stanisław Borek, Zofia ż; Danuta i Marian Tyrybon, Honorata i Franciszek m, Stanisław Rybarczyk i Rozalia ż;   Władysław Zybek, Maria ż, Mieczysław Medoń, Michalina ż; Grzegorz Odrobina, Waleria ż, Anna synowa, Jerzy zięć, Bogdan Wołoch; Krzysztof Witek; Genowefa Sadowska, Stefan m, Jerzy Wiktor; Maria Galas i rodzice; Helena Jarosz, Tadeusz Dańczak; Krzysztof Ryba; Józef Kwarciak, Anna ż; Bronisław Kościelniak; rodzeństwo Sabina i Dariusz Talaga; Jan i Józefa Skupień, Antoni i Władysława Pawlik; Marian  Kubik i zm. z rodziny; Bronisław Krupa, Michalina ż, Tadeusz Mozgała, Elżbieta synowa; Marian Kokoszka, Roman Kwaśny; Marian Srokosz, Stanisława ż, Bogusław s, Irena srokosz synowa; Józefa i Antoni Sarneccy, Jan Śmiech; Barbara Michalska; Józef Bogacki, Weronika ż; Juliusz Grzesiek, Joanna ż, Marcin Ciapa, Maria ż, Michał Grzesiek, Rozalia ż; Władysław Sikora, jego rodzice; Władysława Galos i jej rodzice; Józef Czaicki, Józefa ż; Józef i Teresa Stanek, Marcin s, Jarosław Pindel; Maria i Stanisław Osińscy, Zofia i Mirosława córki; Zbigniew Opaliński, jego rodzice, Jan Opaliński, Maria i Weronika żony; Michał Jazowy, Antonina ż, Władysław s, Józef Wojna, Antonina ż, Monika c; Ignacy i Teofila Pomietło, Zdzisław s; Joanna i Władysław Skoczylas, Cecylia i Marian Janik; Maria Kaleńska; Jan Lach, Joanna Placek, Stanisław m, Stefania Żuradzka; Kazimierz Kania, Maria ż, Emilia i Józef Kania rodzice; Stanisław Pasterak, Anna ż, Eugeniusz Stanek; Jerzy Kubas, Kazimiera Kubas, Zbysiu s; Bronisław Tomczyszyn, Weronika ż, Ryszard Tomczyszyn, Sławomir s; Lucyna Sidzina, Józef m; Krystyna Furdzik, Kazimiera Furdzik, Albin Furdzik, Łucja Byrtek, ks. Mateusz Furdzik; Józef Guzdek, Wiktoria i Franciszek Byrscy; Stanisław Michalski, rodzice Izabela i Michał, teściowie Irena i Michał; Józef Brańka, Stefania ż, Stanisław Korzeniowski, Krystyna ż, Adam s; Stanisław Witek, Wiktoria ż, Zygfryd Pamuła, Maria ż, Józef s, Michalina synowa, Piotr Putek, Anastazja ż, Władysław Domagała, Wanda ż; Mieczysław Fiołek, Stanisław Jachimczyk, Stefania ż; Józef Witek, Natalia ż, Jan , Józef, Tadeusz synowie, Antoni Malinowski, Rozalia ż, Andrzej Stary, Aleksandra ż; Maria i Sylwester Sadowscy; Józef Przystał, Maria ż, Jan s, Józef Żmuda, Stanisława ż, Marta synowa, Katarzyna Janus, Dominika Kłaput; Edward Godzik, Irena ż, Jan Godzik, Helena ż, Jan Sajdak, Józefa ż; Stanisław Mrowiec, Genowefa ż, Piotr wnuk; Anna i Jan Fryc, Maria i Stanisław Kłaput; Józef Sarnecki i jego rodzice; Tomasz Gretka, jego rodzice, Kazimierz Fiołek, Czesława ż, Maria c, Zdzisław zięć, Rozalia Sajdak; Stanisław Osiński, Maria Osińska; Halina i Stanisław Świerguła; Franciszek Gnojek, Adama ż, Józef Michalik, Anna ż, Jan Kłaput, Helena ż, Zuzanna c, Mieczysław Mrowiec, Helena ż, Łukasz wnuk, Józef Piwowarczyk, Helena ż, Tadeusz Zając, Krystyna Jagódka, Andrzej s, Tadeusz i Franciszka Zawiła, Adam Góra; Stanisław Malik, Karol Karamański, Elżbieta i Józef Chrapla, Franciszek s; Stanisław Szczerbik, Janina ż; Zygmunt Latko, Marek s, Janina i Władysław Odrzywolscy, Władysław Józefowski, Adam Peruga; Tadeusz Kawa, Zofia ż, Wiktoria Kawa; Jan i Teresa Kwarciak, Ludwik i Władysława Srokosz, Władysław, Mieczysław, Józef synowie, Jan Kwaśny; Antonina Oleksy, Adolf Oleksy, Stefania ż, Paweł Bruzda; Ludwik i Stanisława Miłoń i ich dzieci, Piotr, Agnieszka, Filipek Kwaśny; Ludwik Miłoń; Stanisław Dubel, Emilia ż, Zdzisław Piotrowski; Józef Śpiewla, Jan s, Czesław Mozgała, Tadeusz s; Zofia Balon, Marek s, zm. z rodzin: Balon, Bąk, Kulec, Szymik, Leszczyńskich, Harmata, Kuska, Owczarek, Bazalińskich, Żak, Kozłowskich; Franciszek Kłaput, Genowefa i Stanisłąwa żony, Marian i Wiesław synowie, Edward Augustyniak, Janina ż; Władsyława i Roman Putek, ich rodzice, Emilia i Józef Kania, Cecylia i Henryk Góra, Edward Janicki, dusze w czyśćcu cierpiące; Władysława Karamańska, Tadeusz m, Dorota Żaba c; Władysław Mrowiec, Maria ż;

projekt i realizacja: intermania.pl