Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

WYPOMINKI 7.00

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się fundatorzy i dobrodzieje naszej parafii, kapłani pochodzący z naszej parafii i w naszej parafii pracujący: ks. Franciszek Barańczyk, ks. Antoni Karabuła, ks. Zbigniew Waliczek, o. Marek Kłaput, ks. Seweryn Kłaput, ks. Mieczysław Curzydło, ks. Stanisław Kęsek, ks. Andrzej Knapik ,zmarli katecheci i siostry zakonne oraz zmarli śp.

Grzegorz Pasterak, Jan Byrski, Józefa ż, , ich rodzice, Marek s, Józef Pasterak, Antonina ż, ich rodzice, Maria c; Józef Pietras, jego rodzice, Marek s, Justyna, Władysław Stanek, Władysław s; Józef Mrowiec z Witanowic; zm. z rodzin Michalskich i Zawiłów; Henryk Wądrzyk, Januszek s, Władysław Małecki, Antonina ż, Maria Małecka; Piotr Galas; Stanisław Krupa i jego rodzice, Wiktoria Szczygieł, Józef m; Władysław Tyrybon, Franciszek Tyrybon, Maria ż; Roman i Franciszka Ścieszka; Maria i Jan Gurdek, Stanisław Marszałek; Andrzej Kubera, Anna ż; Maria i Stanisław Jucha z Witanowic, Maria i Stanisław jucha z Lgoty, Mieczysław s; Kazimierz Galas; Agnieszka i Antoni Skupień, Andrzej i Maria Pawlik, Regina Pawlik; Rozalia i Tadeusz Faber, Jan Filek, Józefa siostra, Andrzej s; Rudolf Sikora, Józefa ż, i ich rodzice; Stanisława Paczyńska, Stanisław m, Roman s; Ryszard Mikołajczyk, Wojciech s, zm. z  rodz. Ziółkowskich, Antoni Sarnecki, Józefa ż, Stanisława c, Jerzy i Zenon synowie, zm. z rodziny; Józef Tyrybon z Lgoty; Józef Kubas, jego rodzice i teściowie; Ryszard i Genowefa Woźniak; Marian Wójcik, Jadwiga ż, i rodzice; Jan i Maria Tomiczek, Jan i Anna Stanek, Janina c, Stanisław s; Rudolf Wiktor, Rozalia ż, Eugeniusz Potoczny, Irena ż; Cecylia Sarnecka, Ryszard s, Józef Sarnecki, Waleria ż, zm. z rodz. Sarneckich i Pająków; Aleksander Michalski, Weronika ż; Jan Goryl, jego rodzice, Łukasz wnuk; Albin Wróbel, Helena ż, Józef Mrowiec, Katarzyna ż, Józef i Franciszek synowie, Stanisław Żurek, Marian i Władysława ż,  jego rodzice; Jan Paczyński, jego rodzice i teściowie; Walenty Garus i jego rodzice; Józef Borek, Natalia ż, Józef Sowa, wiktoria ż; Zofia Godzik; Stanisław Korzeniowski, Emilia ż, Józef Pomietło, Franciszka ż, Władysław Woźniczka, Joanna ż; Józef Kłaput, Mieczysław Kucharczyk, Maria ż; Stanisław Sajdak; Eligiusz Płonka; Maria Szczerbik, Kamil m, jego rodzice; Ludwik Medoń, Elżbieta ż; Ignacy Salepa, Bronisława ż; Józef Drapa, Anastazja ż, Maria Dyrcz, zm. z rodz. Polak; Józef Mozgała, Anna ż, Tadeusz s; Halina, Henryk Sermak, Teresa c, Bogdan s; Agnieszka i Józef Nicieja; Stanisław Sarnecki, Karol Ślęzak, Maria ż, Marian s; Agnieszka i Antoni Skupień, Aniela i Jan Zamysłowski; Jan Mozgała, Anna ż, ich rodzice; Józef Nicieja, Helena ż, Józef s, Marek Lempart i jego rodzice; Józef Bogacki, Irena ż; Genowefa i Franciszek Gwizdała; Mieczysław Szczerbik, Waleria ż, ich rodzice; Helena Szczerbik, Jan m; Helena Byrska, Władysław s; Helena, Władysław Paweł Sadowscy; Kazimierz i Anna Kwarciak; Bogusław i Dominika Molesztak, Kazimierz s, Bronisława Pasterak, zm. z tej rodziny; Franciszek Mozgała, Elżbieta ż, Czesława c, Henryk s; Stanisława Głąb, Stefan Kwarciak, Teodozja ż, Józef Głąb, Rozalia ż, Stanisław Głąb, Maria ż, Ignacy Głąb, Katarzyna ż, dzieci z obu stron; Franciszek Gliksman, Karolina ż, Edward Zieliński, Bolesław Kaliński, Marianna ż; Helena i Marian Kwarciak, Mieczysław s; Franciszek Kołodziejczyk, Joanna i Emil Byrscy, Marek s; Antoni Kowalski, Maria ż, Stanisław s, Jerzy Sarnecki i zm. z rodziny; Józefa i Władysław Kłaput, Tadeusz s, zm. z rodz. Kłaput; Józef Płonka, Maria ż, Kazimierz s, Piotr zięć; Władysław Kądzioła i jego rodzice, Władysław Dankiewicz; Stefania Kałuża, Władysław Bydłoń; Kazimierz Kozub i jego rodzice; Jan Sajdak, Józefa ż, Stanisław wnuk, Władysław Pająk. Józefa ż, zm. dzieci; Stanisław Moskała, Antonina ż, Jan Obstarczyk, Aleksander Najbor, Genowefa ż; Jan Kłaput, Anna ż, Józef i Stanisław synowie, Józefa Kłaput, Walenty Piwowarczyk; Władysław Ciapa, jego rodzice i teściowie; Jadwiga Pająk, Stanisław i Bolesław bracia; Wojciech Pająk, Stanisława ż, Marianna Oleksy; Ignacy i Stanisława Kwarciak, Franciszek, Franciszka, Stanisław i Helena Sadowscy; Bolesław Rudek, Janina ż, Stanisław s, Andrzej zięć i rodzice; Andrzej Mrowiec, Anna ż; Marian Pająk, Julia ż, Franciszek Medoń, Zofia ż, Tadeusz s i ich rodzice; Mieczysław Mrowiec, Petronela ż, Michalina c, Jan Skupień, Józefa ż; Zofia Czernecka, Stanisława Pomietło, Tadeusz m, Józef Szydłowski i jego rodzice; Franciszek Szymula, Emilia ż. Jan Handzlik, Teodozja ż; Helena Góralczyk, Andrzej m, Stanisław s; Tadeusz Kleszcz i zm. z rodz. Turek; Aleksander Mruczek, Antonina ż; Emil Książek, Zbigniew i Edward synowie, Helena Książek; Stanisław Pasterak, Jan s; Genowefa i Józef Mikołajek; Stanisław Szydłowski; Barbara Orzechowska, Piotr Orzechowski, Maria ż, Józef Podgórny, Aniela ż, Kazimierz Bartkowski; Władysław Łopatecki i zm. z rodz. Łopateckich i Karpałów; Stanisława i Józef Dudziak, Józef Potoczny i jego rodzice; Kazimierz Gajos, Antonina ż, Kazimierz s, Karolina ż, Józef Woźniczka, Maria ż, Franciszek Dziobek; Jan i Anna Stanek, Marian, Stanisław, Kazimierz synowie; Józef Dubel, Franciszka ż; Władysław Tyrybon, Ewa ż, Ignacy Woźniak, Helena ż, Michał Tyrybon, Maria ż, Jan s; zm. z rodz. Jarguz i Serwin; Rozalia Sajdak, Kazimierz Fiołek, Czesława ż, Maria c, Zdzisław i Tomasz zięciowie;

Władysław Kłaput, Jarosław Kłaput, Ludwik Kłaput, Maria Kłaput, Ryszard Żmuda; Tadeusz Wróbel, Andrzej Grabowski, Zofia ż, Franciszek Grabowski, Wiesława ż; Kazimierz Mrowiec, Tadeusz i Genowefa Mrowiec, Maria i Józef Kłaput; Józef Dankiewicz, Maria ż, Emilia c, Stefan Zabochnicki, Janina ż, Euzebiusz Filipecki, Halina ż; Mieczysław Starzec, Zbigniew s, Rozalia i Antoni Przystał; Jan, Józefa Kwaśny, Roman s, ich rodzice; Karol Zając, Teresa ż, Michał Kwarciak, Aniela ż, Mieczysław Zając, Elżbieta ż, Kazimiera c, Antonina Michalik, Waleria i Stanisław Kwarciak zmarli w Kanadzie, Janina Malankiewicz, Joanna i Stanisław Mrowiec, Helena i Zdzisław Gracjasz; Janina Kowalska, jej rodzice i teściowie; Wojciech i Joanna Pasterak, Kazimierz s; Leopold Janik, Anastazja ż; Kazimierz Janusiewicz, Bolesław Szczerbik; Paweł Sikora, Zofia ż; Stanisław i Stanisława Paczyńscy, Roman s; Ks. Franciszek Blachnicki, siostra Jadwiga Skudro; Jan i Rozalia Ryba, Kazimiera i Leokadia córki, Stanisław s; Leon Michalski, Weronika ż, córki Helena i Antonina Bajdo, Franciszek m;

projekt i realizacja: intermania.pl