Z informacji duszpasterskich na najbliższy tydzień

Maryja BożarodzicielkaTrwając w oktawie Narodzenia Pańskiego zapraszamy:

– w poniedziałek 31 grudnia 2012 roku o  godz. 15.00 na uroczyste Nieszpory, a później na Mszę Św. dziękczynną za łaski otrzymywane w mijającym roku kalendarzowym z prośbą o błogosławieństwo w Nowym 2013 Roku.

– we wtorek 1 stycznia 2013 roku w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze Św. odprawiane będą tak jak w niedzielę. Jest to również Światowy Dzień Pokoju.

– w środę Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00, a po niej Msza Św.

– w piątek – 4 stycznia 2013 roku Msza Św. o godz. 7.00 oraz o 17.00. Pół godziny przed Mszą Św. możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania z racji I Piątku Miesiąca stycznia.

– Trwa Wizyta Duszpasterska. Polecajmy w modlitwie wszystkie Rodziny, które odwiedzi Kapłan z Bożym błogosławieństwem.