Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Z informacji duszpasterskich 1-7 VI 2015

img158*Od poniedziałku 1 czerwca rozpoczynamy Nabożeństwa Czerwcowe. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy odmawiać po każdej Mszy Św. wg. wyznaczonego porządku.

*Spowiedź Święta:

– codziennie pół godziny przed Eucharystią,

– we wtorek i środę od godz. 17.00

– w piątek od godz. 16.30

* W czwartek 4 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. tak jak w niedzielę. Procesja eucharystyczna wyruszy po Mszy Św. o godz. 9.00 do czterech ołtarzy przygotowanych przez mieszkańców wiosek. Zapraszamy wszystkie asysty oraz wiernych do licznego uczestnictwa w tej wyjątkowej modlitwie. Msza Św. o godz. 11.00 zostanie odprawiana z opóźnieniem – po dojściu do kościoła procesji.

*Od czwartku zapraszamy do uczestnictwa w oktawie Bożego Ciała. Msza Św. o godz. 18.00, a po niej procesja.

*W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy Duszpasterską Radę Parafialną i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej na zebranie do salki katechetycznej.

*w pierwszy piątek miesiąca czerwca Msza Św. również rano o godz. 7.00. Wyjazd do chorych od godz. 8.30.

*Członków Apostolstwa Margaretka zapraszamy w sobotę 6 czerwca  na IX Pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczęcie modlitw przed Bazyliką o godz. 9.00.

* W sobotę 6 czerwca z racji pierwszej soboty miesiąca, Nabożeństwo Fatimskie zostanie połączone z oktawą Bożego Ciała. Do niesienia Figury zapraszamy Młodzież, która w minionym roku przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

* W niedzielę 7 czerwca procesja eucharystyczna zostanie odprawiona po Mszy Św. o godz. 11.00.

 

projekt i realizacja: intermania.pl