Z informacji na ostatni tydzień czerwca

*Trwają prace remontowe w kościele. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie tego dzieła.

*Dziękujemy dziesiątce mieszkańców Witanowic, która dwa razy w tym tygodniu sprzątała kościół: w czwartek i w sobotę, oraz za ofiarę na potrzeby kościoła. Do sprzątania prosimy następną dziesiątkę – od Państwa Brożków.

*W środę Uroczystość Matki Bożej Nieustające Pomocy.

*W piątek uroczystość Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 8.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

*W sobotę – Nabożeństwo do MB Fatimskiej i zakończenie Nabożeństw Czerwcowych. Podczas procesji do niesienia Figury Matki Bożej prosimy maturzystów i studentów.

*Życzymy wszystkim błogosławionych wakacji, dobrego wypoczynku i spotkania z Panem Bogiem w drugim człowieku i otaczającym świecie.