Z informacji na V tydzień wielkanocny

*Od wtorku – 1 maja – wszystkie Msze Święte w tygodniu odprawiane są o godz. 18.00, a po nich Nabożeństwo Majowe.

*W kościele trwa remont – wymiana okien. Za wszelkie niedogodności powodowane tą sytuacją serdecznie przepraszamy.

*Trwamy w Nowennie ku czci Św. Stanisława Biskupa – naszej Archidiecezji

*Serdecznie zapraszamy na Majówki do świątyni, ale także przy kapliczkach parafialnych. Prosimy również o odświeżenie wystroju przydrożnych krzyży i kapliczek.

*W czwartek 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze Św. tak jak w niedziele. Po Mszy Św. o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci klas III /na prośbę rodziców/

* w piątek 4 maja:

*w sobotę o godz. 8.00 – spowiedź święta dla rodziców i dzieci klas III, którzy w niedzielę przystąpią do Stołu Pańskiego. Dzieci przynoszą w tym dniu swoje postanowienia.

*w sobotę o godz. 18.00 Msza Św. połączona z pierwszym Nabożeństwem Fatimskim i procesją Eucharystyczną.

*w niedzielę 6 maja o godz. 9.00 uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klas III.