Z IV Niedzieli Wielkiego Postu

Wielki Post 2014*Od poniedziałku 31 marca przechodzimy na czas letni odprawiania Mszy Św. wieczornych, a więc na godz. 18.00.

*W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza Św.

*W środę 2 kwietnia przeżywać będziemy 9. rocznicę odejścia do Domu Ojca bł. Jana Pawła II. Szczególne modlitwy za jego wstawiennictwem bedziemy polecać Bogu Wszechmogącemu w przeddzień właściwie kanonizacji naszego Wielkiego Rodaka.

* W czwartek 3 kwietnia – o godz. 18.00 Msza Św., a po niej Godzina Święta. Przed Mszą Św. mozliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17.00

* W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Msza Św. o godz. 7.00 i  po Drodze Krzyżowej o godz. 18.00. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17.00

* Droga Krzyżowa w piątek  o godz. 18.00 i 19.15.

* W sobotę – pierwszą miesiąca – Msza Św. o godz. 18.00, a po niej procesja z relikwiami bł. Jana Pawła II.  Relikwie zostaną niesione przez przedstaicieli Maturzystów, za których chcemy szczególnie się modlić.

* W niedziele Gorzkie Żale o godz. 15.00

* W niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwały od 6 do 8 kwietnia 2014 roku.