Z niedzieli 14 czerwca

serce J*Zapraszamy codziennie na Nabożeństwa czerwcowe, które odbywają się codziennie po Mszach Św.

*Przypominamy, iż we wtorki i czwartki msze Św. odprawiane są o godz. 7.00

*W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem Czerwcowym, a po niej Msza Św.

*W piątek od godz. 16.30 zapraszamy uczniów Szkół Podstawowych do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed zakończeniem roku szkolnego, zaś młodzież Gimnazjum i starszą zapraszamy w sobotę.

*Również w sobotę zapraszamy lektorów i młodzież do udziału w spotkaniu w Wadowicach związanym z przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży

*Dziękujemy 18-tu mężczyznom /zwłaszcza Strażakom z OSP Witanowice/ za pracę na cmentarzu, a zwłaszcza za skoszenie trawy. Prosimy również każdego, kto jest odpowiedzialny za mogiłę kogoś bliskiego z rodziny, aby troszczył się o jej piękno i czystość wokół niej.