Z ogłoszeń niedzielnych Uroczystości Zesłania Ducha Świętego

*Dzisiejsza niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.

* W poniedziałek 21 maja – Święto Matki Kościoła. Msze Św. o godz. 8.00 i 18.00.

*Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w Nabożeństwach Majowych po Mszy Św. o godz. 18.00 oraz przy kapliczkach w terenie.

Zachęcamy dzieci i młodzież do przyjścia na Majówkę w wyznaczonych terminach:

Jeżeli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w danym wyznaczonym dniu z klasą to prosimy o wybranie dowolnego dnia uczestnictwa w Nabożeństwie Majowym.

*Dziękujemy dzieciom klas IV wraz z rodzicami za liczny udział w Białym Tygodniu.

*Trwają prace remontowe w kościele. Wiąże się to z tym, iż potrzeba codziennie chętnych rąk do pracy, by przed wieczorną Mszą Świętą było posprzątane. Cieszymy się, iż oddolnie powstała akcja utworzenia dyżurów. I tak na 16.50 przychodzą 3-4 osoby:

Dziękujemy za odpowiedzialność związaną z podjętym trudem wymiany okien i wszelkimi pracami. Za wynikające z tego niedogodności – przepraszamy.