Z V Niedzieli Wielkiego Postu

Święty czas Wielkiego Postu dobiega powoli końca. Postarajmy się więc te ostatnie chwile przeżyć w duchu głębszej modlitwy i pokuty.

*W środę 5 kwietnia o godz. 17.40 Modlitwa Różańcowa, a po niej Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

*W czwartek 6 kwietnia Mszy Św. rano nie będzie, lecz o godz. 18.00 na zakończenie spowiedzi wielkopostnej. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 8.00 do 10.00 oraz od 14.30 do 18.00

*W piątek 7 kwietnia Msza Św. o godz. 7.00 i po ok. 18.30. Wyjazd do chorych od godz. 8.00. Prosimy o zgłoszenie tych chorych, którzy pragną wyspowiadać się na święta, a do których nie przyjeżdżamy co miesiąc.

Droga Krzyżowa o godz. 18.00 i 19.30.

*W piątek o godz. 20.00 Msza Św. na rozpoczęcie Drogi Krzyżowej Ekstremalnej z naszego kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wybierającym się na trasę przypominamy jeszcze raz o odblaskach, latarkach i zapasowych bateriach!

*W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy Św. święcimy palmy wielkanocne. Po Mszy Św. o godz. 11.00 procesja z palmami w kościele lub jeśli na to pogoda pozwoli wokół kościoła.

Życzymy miłego tygodnia.