Zakończenie Roku 2016

eucaristia-santissimoSerdecznie zapraszamy w sobotę 31 grudnia do kościoła na godz. 15.00. Zostaną uroczyście odśpiewane Nieszpory przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Podziękujmy Bogu Wszechmogącemu za wszystkie dary minionego 2016 roku, poprośmy o przebaczenie naszych win i zaniedbań, byśmy z czystym sumieniem mogli wejść w Nowy Rok Pański 2017.

Po zakończeniu Suplikacji i odśpiewaniu uroczystego Te Deum,  zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna  za cały miniony rok z prośba o błogosławieństwo w Nowym niebawem rozpoczynającym się Roku.

W niedzielę 1 stycznia 2017 r. – zapraszamy na Eucharystie tak jak w niedziele.

W piątek 6 stycznia 2017 r. – Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana Trzech Króli. Msze Św. jak w niedzielę.

Na godz. 16.45 zapraszamy na Parafialne Kolędowanie przy Żłóbku połączone z dziękczynieniem za 700 lat naszej Parafii i Wsi Witanowice.

Po zakończeniu kolędowania na godz. ok. 18.15 zapraszamy wszystkich wolontariuszy ŚDM na spotkanie do Domu Katolickiego. Związane ono będzie z organizacją planowanej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z Witanowic do Kalwarii Zebrzydowskiej.