Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem Świętych i Błogosławionych

*Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Różańcowych codziennie po Eucharystii o godz. 18.00

* W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Św. odprawione będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 14.45 w Kaplicy Cmentarnej.

* 1 listopada o godz. 13.30 zapraszamy do kościoła na Nieszpory, a później do udziału w procesji na cmentarz parafialny z modlitwą za Zmarłych.

*Od 1 do 8 listopada można zyskiwać odpusty zupełne za Zmarłych, a do końca listopada cząstkowe pod zwykłymi warunkami.

* 2 listopada – Dzień Zaduszny – Msze Święte odprawiane będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

* 2 listopada przypada I Piątek Miesiąca, dlatego szczególnie apelujemy do uczniów klas IV i przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, by skorzystali z Sakramentu Pokuty i przyjęli Komunię Świętą w tym dniu.

*Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych codziennie od godz. 17.30, a w środę od godz. 17.00.

* Ks. Proboszcz zaapelował do wszystkich Kierowców, by w miarę możliwości w Uroczystości Wszystkich Świętych ZOSTAWILI SAMOCHODY NA PARKINGU PRZY KOŚCIELE, a nie przy cmentarzu przed Mszą Św. o godz. 14.45 – ze względu na BEZPIECZEŃSTWO wszystkich pieszych.

* Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy Św. za Ojczyznę w niedzielę 11 listopada o godz. 9.00. Bądźmy w tym dniu szczególnie wdzięczni Panu Bogu za 100 lecie Niepodległości. Przed Eucharystią o godz. 8.30 zapraszamy do wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych. Również zapraszamy Poczty Sztandarowe Organizacji Strażackich, Górniczych, Oświatowych i Koła Łowieckiego. Bądźmy razem w tym dniu na wyjątkowej – patriotyczno religijnej uroczystości.

*Przed zbliżającym się Dniem Niepodległości warto zastanowić się, czy mam w domu symbol narodowy, którym jest Flaga Biało – Czerwona. jeśli nie, to może trzeba by ją zakupić, byśmy wszyscy zawiesili te symbole na naszych domach. Niech to będzie znak patriotyzmu i dumy z tego, że jesteśmy Polakami.

projekt i realizacja: intermania.pl