Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zapraszamy na koncert kolęd

Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu znanej piosenkarka i popularyzatorka tradycji ludowej Pani Anny Chowaniec-Stasińskiej czyli Hanki Rybki w towarzystwie kapeli góralskiej.

Pani Hanka Rybka to wszechstronna wokalistka, która urodziła się i wychowała w rodzinie pielęgnującej tradycję, i obyczaje ludowe. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiewu solowego. Po ukończeniu studiów współpracowała ze znakomitymi artystami scen polskich. Jej możliwości wokalne sprawiły, że od wielu lat istnieje w świecie muzyki improwizowanej, będąc zapraszaną przez znakomitych muzyków i odwiedzając sceny Europy i Ameryki. Jest laureatką licznych konkursów w kraju i za granicą. Hanka Rybka wraz z zespołem otrzymała liczne nagrody i odznaczenia z czego do najważniejszych zalicza się odznaczenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczpospolitej Polskiej Brązowy Medal “Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS” oraz Złoty Krzyż Zasługi.

Wspólne kolędowanie z zespołem Hanki Rybki rozpocznie schola parafialna wraz ze szkolnym zespołem wokalnym Karmelki.

Koncert opatrzony profesjonalnym nagłośnieniem i efektami świetlnymi odbędzie się 09.01.2022 w Kościele Parafialnym w Witanowicach, bezpośrednio po Mszy Świętej o godzinie 1400.

Dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz remontu Domu Parafialnego.

Nad przygotowaniem i przebiegiem koncertu czuwają rodziny parafialnego kręgu rodzin Domowego Kościoła.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego dotyczących COVID-19.

projekt i realizacja: intermania.pl