Losowe zdjęcie
Światowe Dni Młodzieży 2016

Zapraszamy na Mszę Św. za Ojczyznę – 11 listopada

W niedzielę 11 listopada 2018 roku nasza Ojczyzna będzie przeżywać szczególny jubileusz – 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Pragnąc uczcić ten szczególny dzień, serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, która odbędzie się 11 listopada o godz. 9.00. Pół godziny przed Eucharystią będziemy wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Naszą uroczystość parafialną uświetnią Poczty Sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych, Górników i Szkół. Szczególnym momentem dla Pań Pielęgniarek będzie poświęcenie obrazu bł. Hanny Chrzanowskiej – ich patronki, które zostanie dokonane podczas Eucharystii. Apelujemy, by w tym dniu wywiesić na domach Flagę Biało – Czerwoną – nasz Narodowy Symbol.

projekt i realizacja: intermania.pl