Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe – godz. 17.00

fot 325Rozpoczęły się kolejne dni października. W najbliższym tygodniu serdecznie zapraszamy do modlitwy różańcowej wszystkich ludzi dobrej woli, którzy pragną modlitwą różańcową wypraszać potrzebne łaski dla siebie, swoich rodzin, Kościoła Świętego i całego świata. Jednak szczególnie zapraszamy poszczególnych uczniów wraz z rodzicami według następującego harmonogramu od dnia 7 października:

w poniedziałek na godz. 17.00 – dzieci z Oddziałów Przedszkolnych i uczniów klasy I

we wtorek na godz. 17.00 – uczniów klas II i III

w środę na godz. 17.00 – uczniów klas IV i V

w czwartek na godz. 17.00 – uczniów klasy VI

w piątek na godz. 17.00 – młodzież klas I i II gimnazjum

w sobotę na godz. 17.00 – młodzież klas III gimnazjum i młodzież ponadgimnazjaną

Po Nabożeństwie odbędą się spotkania katechetyczne z Rodzicami poszczególnych klas.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i współpracy w procesie katechizacji dzieci i młodzieży.