1. Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy  w ostatnią niedzielę  prowadzili  Adoracje  w związku z nabożeństwem 40- godzinnym

W Wielkim Poście w piątki o 17.30 Droga krzyżowa, Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych  wielkopostnych nabożeństwach.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek święto Katedry św. Piotra, apostoła

– w środę Msza Święta i nowenna  do MB Nieustającej Pomocy

W piątek o godz. 17.00 na plebani spotkanie  przed Bierzmowaniem dla klasy VIII z Witanowic. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 19.00 na plebani.

W przyszłą niedzielę, na Mszy Św. o godz. 11.00 poświęcenie książeczek dla dzieci klas III, przygotowujących  się do I Komunii Św.

Dziś po Mszach świętych zbiórka ofiar do puszek dla małego Kasperka  z Babicy.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: rodzina z Wyźrału 200 zł, parafianka z Lgoty 200 zł, rodzina z Babicy 100 zł, parafianka z Lgoty 100 zł, rodzina z Wyźrału 300 zł.  i ofiary przesłane na konto: rodzina z Wyźrału 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Babicy.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariana Wójcika, lat 83 z Witanowic. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie……..