13. Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.

Za szczególny czas peregrynacji figury św. Michała Archanioła w naszej parafii składamy podziękowanie, którym obejmujemy: Służbę Liturgiczną, Scholę, orkiestrę, naszych strażaków, górników, KGW, dzieci  pierwszo komunijne, dzieci sypiące kwiaty, dzieci – aniołki,  rodziców tych dzieci, wszystkie grupy parafialne i wszystkich wiernych, którzy przybywali na  modlitewne spotkania ze św. Michałem, angażowali się w liturgię, składamy podziękowanie pani katechetce, panom  kościelnemu i organiście. Dziękujemy p. Grzegorzowi, za wykonanie i ufundowanie podstawy pod figurę św. Michała. Szczególne podziękowanie za przygotowanie tego wydarzenia i wielki trud włożony w organizacje tej peregrynacji dla  pani Beaty Kokoszka i wspólnoty Domowego Kościoła w naszej parafii.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

–  w poniedziałek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy

– we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

– w środę  uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od 17.00.

W sobotę o 18.00 Msza Św. i procesja  fatimska. O niesienie figury prosimy KGW z Wyźrału. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, asysty, panów do niesienia  baldachimu i swiatła.

W tym miesiącu nie ma wyjazdu do chorych.

Informacje o pielgrzymce wadowickiej na plakatach przed kościołem.

Bóg  zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic. O  sprzątanie prosimy  XV rejon mieszkańców Witanowic / od rodz. Placek /.

Pogrzeb śp. Anastazji Bazalińskiej z Babicy, będzie jutro o godz. 10.00. Różaniec o 9.30