14. Niedziela Zwykła – 3 lipca 2022 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

– w środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

– w piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

W środę z racji szóstego dnia miesiąca po Mszy Św. modlitwy do naszego patrona św. Mikołaja.  O 17.30 Różaniec w intencjach Radia Maryja.

W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Po Mszy  św. o 7.00 modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie a także modlitwy  do św. Michała archanioła, zapraszamy  tych, którzy przyjęli szkaplerz św. Michała Archanioła.

Informacje o pielgrzymce wadowickiej na plakatach przed kościołem.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: dwie rodziny z Witanowic 500 zł. i ofiara przesłana na konto: parafianin z Witanowic 100 zł. Bóg zapłać.

Bóg  zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic. O  sprzątanie prosimy  XVI rejon mieszkańców Witanowic – Nowy Świat / od rodziny Kwarciak/.

Gregorianka za śp. Józefa Zająca jest odprawiana  w lipcu przez  ks. dr Dariusza Piaseckiego w Sosnowcu.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Anastazje Bazalińską z Babicy, lat 82. Polećmy Ją  Bożemu miłosierdziu…