15. Niedziela Zwykła – 11 lipca 2021 r.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

– we wtorek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

– w środę Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

– w czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

– w piątek wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel – MB Szkaplerznej

We wrześniu planowana jest beatyfikacja sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Na stoliku pod chórem do nabycia album o prymasie Tysiąclecia. Cena 20 zł.

Tradycyjnie piesza pielgrzymka z Wadowic na Jasna Górę przybędzie do nas 14 lipca czyli w najbliższą środę około godz. 10.00. Bardzo prosimy nasze KGW o zatroszczenie się o pielgrzymów.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: rodzina z Witanowic 300 zł, anonimowy ofiarodawca 500 zł. i ofiary przesłane na konto: … Bóg zapłać.

Bóg  zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic. O  sprzątanie prosimy  kolejną dziesiątkę mieszkańców Witanowic.

Obok nowej plebani jest do wzięcia drewno na opał, pozostałe po trwającym remoncie. Jeśli ktoś potrzebuje może zabrać.

Pożegnaliśmy w tym tygodniu śp. Marię Osińską z Wyźrału, lat 79. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie….