17. Niedziela Zwykła 26.07.2020

Z racji  wczorajszego wspomnienia patrona kierowców i podróżujących Św. Krzysztofa  dziś po Mszach Świętych błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Przy okazji poświęcenia można złożyć ofiarę na cele MIVA Polska przez co pomagamy w zakupie środków transportu misjonarzom.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę wspomnienie św. Marty, o 18.00 Msza Święta i  nowenna.

– w piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

– w sobotę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

W sobotę pierwsza  sobota  miesiąca. O  godz. 18.00 Msza Święta i procesja Fatimska. Zapraszamy asysty, dzieci do sypania kwiatów, panów do niesienia baldachimu. Prosimy by figurę Matki Bożej niosły panie z KGW Babica.

W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najśw. Sakramentu.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic.

Do sprzątania zapraszamy następną dziesiątkę mieszkańców z Witanowic.

Zbiórka zużytego sprzętu  elektrycznego i elektronicznego będzie w środę 29 lipca na parkingu przy kościele.  Godz. 10.00  to godzina odbioru  zużytego sprzętu. Trzeba  dowieść  go wcześniej.