18. Niedziela Zwykła 2.08.2020

Z racji  pierwszej niedzieli miesiąca dziś po Mszach Świętych Adoracja Najśw. Sakramentu.

Przy okazji poświęcenia pojazdów mechanicznych została  złożona  ofiara na cele MIVA Polska w wysokości 1500 zł. Ofiara została już przekazana . Bóg zapłać.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– we wtorek  wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

– w środę, o 18.00 Msza Święta i  nowenna.

– w czwartek święto Przemienienia Pańskiego

– w sobotę wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

W tym tygodniu  przypada  I  Piątek miesiąca.  Msze  Święte o godz. 7.00 i o 18.00, spowiedź od  godz. 17.00.

Wyjazd do chorych, których odwiedzał ks. Kanonik będzie w piątek od godz. 8.30. Wyjazd do chorych , których odwiedzał ks. Bogusław w sobote od godz. 8.30.

Bóg zapłać za ofiarę w kopercie w wysokości 100 zł na  cele parafii  parafiance  z Babicy oraz za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic.

Do sprzątania zapraszamy następną dziesiątkę mieszkańców z Witanowic.

W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.  Ryszarda Tomczyszyna  lat 66 z Lgoty i śp. Helenę Gracjasz  lat 65 z Babicy.  Polećmy ich miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.