2. Niedziela Wielkanocna – 11 kwietnia 2021 r.

Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego, na zakończenie Mszy Św. adoracja z koronką do Bożego Miłosierdzia

W środę Msza Święta i Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy.

Do wielkopostnych skarbonek nasze dzieci  złożyły swoje oszczędności w  wysokości 340 zł. Ofiara ta została przekazana  jako dar na leczenie, dożywianie i kształcenie  dzieci w diecezji Doume w Kamerunie. Dzieciom serdecznie dziękujemy  za Ich dobre dziecięce serca.

Na stoliku z prasą są ulotki zachęcające do przekazania  1%  podatku na pomoc osobom starszym , chorym  i niepełnosprawnym , którym pomaga Caritas.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: rodzina z Wyźrału 200 zł, anonimowy ofiarodawca 500 zł.  i ofiary przesłane na konto: . Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Witanowic.

Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Witanowic.