2. Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 r.

W Wielkim Poście Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tych  wielkopostnych nabożeństwach.

W najbliższą środę nasza parafia została zaproszona do sanktuarium św. Józefa  do Wadowic na Karmel, na godz. 18.00. Serdecznie zachęcamy parafian do indywidualnego pielgrzymowania na tę  modlitwę w ramach Nowenny przed uroczystością św. Józefa.

W kalendarzu liturgicznym w najbliższym tygodniu:

– w środę Msza Święta i nowenna  do MB Nieustającej Pomocy

– w czwartek święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji.

W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca –  dzień modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie. Po Mszy Św. wieczornej Adoracja  Najśw. Sakramentu  do godz. 19.30, zakończona indywidualnym błogosławieństwem Najśw. Sakramentem.

Adorację prowadzi apostolat Margaretka.

Z racji  I piątku  miesiąca spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00.

W tym miesiącu  wizyty u chorych będą w ramach rekolekcji które rozpoczniemy 20 marca.

W sobotę z racji 6 dnia miesiąca Nowenna do  naszego patrona św. Mikołaja.   Po Mszy św. wieczornej modlitwy z racji  I soboty miesiąca Róż Żywego Różańca i Akcji Katolickiej.

Bóg zapłać za ofiary  na utrzymanie parafii i remont plebani przekazane na składkę i w kopertach: rodzina z Wyźrału 200 zł, parafianka z Wyźrału 200 zł, parafianka z Babicy 100 zł.  i ofiara przesłana na konto: rodzina z Lgoty 400 zł. Bóg zapłać.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Babicy.

Do sprzątania zapraszamy kolejną  dziesiątkę mieszkańców Babicy.

Pogrzeb śp. Barbary Mrowiec z Witanowic będzie jutro o godz. 15.00. Różaniec o  14.30.